X
X
X
 
Portal Çözümleri

Portallar, birleşme, birikim, işbirliği, bireyselleştirme imkanı sağlayan pek çok geniş kaynaktan bilgi toplayan web tabanlı araçlardır.

 
Portal Çözümleri

İşinize yarar sağlayan

çeşitli işbirliği bölümleri sunar.

Portallar, birleşme, birikim, işbirliği, bireyselleştirme imkanı sağlayan pek çok geniş kaynaktan bilgi toplayan web tabanlı araçlardır. Portallar; eTicaret, Collaboration, CRM gibi çeşitli iş uygulama ihtiyacına uygun hale getirilebilir.

Web'in ilk zamanlarından bu yana portallar temel, statik arayüzler üzerine kurulmuş; günümüzde ise bulut teknolojisine, açık standartlara ve iş çerçevesine evrimleşmiştir. Bizler, şirketlerin IBM Websphere Portal Server ve IBM Web İçerik Yönetimi tabanlı portal altyapılarını kurmalarında yardımcı olmaktayız. IBM WebSphere Portal Server, müşterileriniz için yüksek düzeyde kişiselleştirilmiş sosyal deneyim sağlayacak özel markalı ve çoklu kanal imkanı veren portal becerileri sunmaktadır. WebSphere Portal Sunucusu ile müşterilerinize ihtiyaç duydukları uygulamaları, hizmetleri, bilgi ve sosyal bağlantıları tek bir erişim noktasında verebilirsiniz.

Portal Çözümleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

 
 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner