X
X
X
 

Mishka

Dijital Pazarlama, LEDİS, e-ticaret
 

Mishka, kendi tarla ve bahçelerinde, kimyasal gübre, tarım ilacı, hibrit tohum kullanmadan tamamen doğal ürünler yetiştiren butik bir gıda firmasıdır.

Sera üretimi yapmıyorlar, mevsim meyve ve sebzelerinden reçeller, salçalar, konserveler hazırlıyorlar. Çünkü ailenin tarım sektöründe 100 yıllık bir geçmişi var. Bu nedenle organik üretime ve taze tüketime önem veriyorlar.

Biz de Luckyeye olarak, Mishka’nın daha çok kişiye ulaşabilmesi için dijital pazarlama faaliyetlerini yürütüyoruz. Mishka markasını, felsefesini ve ürünlerini anlattığımız bir web sitesi tasarladık. Hazırladığımız tasarımı, siteyi sürekli güncel tutabilmek adına LEDİS İçerik Yönetimi Sistemi ile kodladık. Böylelikle Mishka ailesi, yeni ürünlerinin fotoğraflarını ve bilgilerini kendileri siteye yükleyebiliyorlar. Aynı zamanda online ticaret platformu ile ziyaretçilerin online olarak alışveriş yapmalarına imkan sağlıyoruz. Bu sayede Türkiye’nin çeşitli illeri ile markayı buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner