X
X
X
 

Beyoğlu Belediyesi

Dijital Deneyim Yönetimi, Dijital Pazarlama, SEO/SEM, Analytics, LEDİS, Sosyal Medya
 

Beyoğlu Belediyesi'ne 2006 yılından bugüne dijital pazarlama alanında tam hizmet sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz 25'i aşkın proje ile dijital platformdaki hizmet ağının yeni iletişim kanalları ile oluşturulmasında Beyoğlu Belediyesi'ne katkı sağlıyor ve bu alanda tüm uzmanlığımızı paylaşıyoruz.

Web sitesi, içeriklerin Belediye'deki farklı iş birimleri tarafından yönetilebilmesini sağlayan Ledis altyapısı üzerinde konumlandırıldı. Bu sayede site Belediyecilik'in gerektirdiği hızı, dinamizmi ve güncelliği yansıtabilen bir yapıda hazırlandı. Web sitesinin yanı sıra ilçedeki istihdamı arttırmaya yönelik kariyer merkezi, rehber uygulaması gibi tüm işletmeleri ve vatandaşları buluşturan projelerde de Ledis içerik yönetiminin avantajlarını kullandık.

Beyoğlu Belediyesi'nin kültür, sanat ve eğlence merkezi'ne yönelik geliştirdiği sayısız proje için dijital iletişim faaliyetlerini yürüttük. Projelere özel mikro siteler hazırladık. Her biri farklı hedef kitlelere ve amaçlara hizmet eden projelerin dijital platformda en iyi şekilde anlatılması ve vatandaşa katkı sağlayacak özelliklerin ön plana çıkartılması önceliğimiz oldu.

Sokak ekranları, canlı yayın hizmetleri, Web TV Uygulamaları konusunda danışmanlık, içerik üretimi ve teknolojik altyapı desteği sunuyoruz..

Belediye'nin sosyal medya iletişim faaliyetleri için kurguladığımız stratejisi çerçevesinde Facebook ve Twitter hesaplarının yönetimi sağlıyor, kapsamlı raporlama araçları ile sosyal medya aktivitelerinin geri dönüşlerini analiz ediyor ve rekabeti ölçebiliyoruz.

 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner