Başarılı Mobil Uygulama Tasarımı İpuçları

Başarılı Mobil Uygulama Tasarımı İpuçları

Mobil uygulama tasarımı nasıl yapılır? Mobil arayüz tasarımı nasıl başarılı olur? Mobil uygulama projelerinde tasarım trendleri ile başarılı mobil uygulama tasarımı ipuçlarını keşfedin.

Tasarım, artık hayatımızın her noktasına dokunuyor. Mobil uygulama stratejilerinin başarısı kullanıcının kolay kullanımlı yalın tasarım sayesinde marka hizmetlerinin ziyaretçiler ile buluşmasına bağlı. Öyle bir tasarım gerekiyor ki müşterileriniz mobilde uygulamaya dokunduğunda onların ihtiyaçlarına dokunan bir görsellik oluşturmanız gerekiyor.

20 yıllık strateji ve inovasyon deneyimi ile Warren Tomlin (IBM Vice President ve Partner) “Design to succeed or designed to fail” incelemesinde başarılı veya başarısız olmak için tasarım konusunda söze şöyle başlıyor: “Mobilde ne yaptığınızı bildiğinizi mi düşünüyorsunuz? Yeniden düşünün. Mobil ekosistem kullanıcıların taleplerini karşılamak için daha hızlı, daha çekici ve daha etkili mobil uygulamalar ve deneyimler ile sürekli evrim geçiriyor. Başarı ve başarısızlık, sizin bu cümleyi okumanızdan daha hızlı gerçekleşiyor. Tasarımın neden önemli olduğunun 3 sebebini öğrenin.”

Bu 3 sebebi hemen keşfedin

 
Bizi Arayın: +90 212 216 8251
 
 
© Copyright 2016 LuckyEye