Gelecekte iş hayatı nasıl olacak diye merak etmeyin!

LEVA İşinizde ile gelecek şimdide!

Leva İşinizde

Şirketinize Nasıl Fayda Sağlar?

LEVA İşinizde

Nedir?

Geleceğin çalışan deneyimine
şimdi hazır mısınız?

 

Bildiğiniz tüm çalışma şekillerini unutun! Kognitif teknolojiler
işinizi dönüştürmek için geliyor!

Günümüzde başarılı işler, gelişmiş ve yenilikçi şekilde değişen iş yeri kültüründen doğuyor. İş dünyası, yapay zekâ ve cognitive computing gelişmeleri ile yeni serüvenlere doğru yol alırken çalışma şekillerinde de eşzamanlı olarak yeni bir dönem başlıyor. Çalışanlarınıza cognitive computing avantajı sağlamak, iş yerinizi ve çalışma şeklini dönüştürmek için yeni bir iletişim avantajı sağlıyor.

 

LEVA İşinizde
Nedir?

 

Geleneksel işyeri kavramı ve çalışma yöntemleri, geleceğin iş dünyasında var olmayacak. İş hayatı, kognitif teknolojiler ile yeni serüvenlere doğru yol alırken LuckyEye Cognitive de bu alanda işe daha fazla değer katmak için çalışıyor.

LuckyEye Virtual Assistant (LEVA), LuckyEye tarafından kognitif deneyim sunmak için tasarlanan sanal bir asistan. LEVA İşinizde ise çalışan deneyimine katkıda bulunmak amaçlı çalışan asistanı olarak görev görüyor. IBM Watson servis altyapısı ile desteklenen Office 365 ve IBM Connections 6.0 ile entegre LEVA İşinizde, çalışanlarınızın işinizi daha verimli ve etkili şekilde yönetmesi için rehberlik ediyor.

 

LEVA İşinizde
Kognitif Çalışma Asistanı