X
X
X
 
Biz Kimiz

LuckyEye, Tolga Artan ve Burak Özcan tarafından kurulmuştur.

 
Tolga Artan (Yönetim Kurulu Başkanı)

Tolga Artan

( Yönetim Kurulu Başkanı )

 
Burak Özcan (Genel Müdür)

Burak Özcan

( Genel Müdür )

 

Tolga Artan (Yönetim Kurulu Başkanı)

Tolga Artan, şirketimizin stratejilerinin etkin bir şekilde yürütülmesinden sorumludur. Medya ve internet sektörü alanındaki geniş tecrübesiyle kurumumuza ait iş alanındaki stratejik planlama, pazarlama ve teknik işlemlerini de içeren bütün departmanların yönetimini üstlenmiştir.

1999 yılında LuckyEye'ı kuran Tolga Artan, LuckyEye'dan önce beş televizyon kanalı birlikte dört radyo kanalının ve bir derginin bağlı bulunduğu bir medya grubunda Genel Müdür Yardımcılığı yapmıştır. Çalıştığı bu süre boyunca reklam satış departmanının yönetimini üstlenmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği öğrenimini 1996 yılında tamamlayan Tolga Artan ayrıca, akıcı bir şekilde İngilizce konuşmaktadır.

Burak Özcan (Genel Müdür)

Burak Özcan, şirketimizin portföyünde yer alan holdinglerin tamamının bilimsel ve teknik süreçlerinin proje yönetimini üstlemiştir, ayrıca insan kaynaklarını yönetmektedir. Sektör spesifik teknolojileri de içerecek şekilde, servis ve ürünlerin geliştirmesi, bu süreçte görev alan tüm teknik ekibin ve Ar-Ge'nin koordine edilmesi konularında 10 yılı aşkın bir süredeki başarılı kariyerinin de etkisiyle Burak Özcan, şirketin IT ürünlerinin tüm teknik detaylarının planlama süreci ve uygulama aşamasından sorumludur.

Tolga Artan ile birlikte LuckyEye kurucu ortağı olan Burak Özcan, şirketimizde Genel Müdür görevini üstlenmiştir. LuckyEye'dan önce 1998-2000 yılları arasında interaktif bir web şirketinde Proje Yöneticisi olarak çalışmıştır. Bu görevinden önce ise 1996-1998 tarihleri arasında PSI AG'de "ERP Projects" için proje mühendisi olarak görev almıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Burak Özcan, akıcı bir şekilde İngilizce ve Almanca konuşmaktadır.

 
 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner