X
X
X
 
Yatırımcı İlişkileri

Dijital çağ, işletmelerin maliyet etkin yatırımcı ilişkileri kanalları oluşturması için esnekliğiyle ihtiyaç duydukları etkin ve verimli iletişim kurmasına olanak sağlar.

 
Yatırımcı İlişkileri

Yatırımcılar, her zamankinden daha da mobil.

Yatırımcı ilişkilerinin geleceği, İnteraktif Yıllık Raporlar.

Yatırımcılar, her zamankinden daha da mobil. Yatırım kararlarında bilgilenmek için online kaynaklara başvuruyorlar. Dijital çağın imkanlarından yararlanmak için interaktif analiz, özelleştirebilir listeler, araçlar, hesap makineleri arıyorlar.

İnteraktif Yıllık Raporlar, finansal dokümanlar ve yıllık raporlarla etkileşim içinde olan yatırımcılar için bir devrim gerçekleştiriyor. Yatırımcı ile bütünleşmenin geleceği burada yatıyor. Geleneksel basılı materyal veya pdf dosyalarla karşılaştırıldığında interaktif yıllık rapor siteleri; içerik güncelleme, datanın karşılaştırılması, grafik analiz, üyelik sistemi, üyelere özel özellikler ve kesintisiz bilgi akışına imkan tanıyor.

Türkiye'deki en büyük şirketler ve bankalar için interaktif yıllık raporlar hazırlıyoruz. Bugüne kadarki deneyimlerimiz ışığında; interaktif raporlara katma değer sağlamak için teknolojiden daha fazlasına ihtiyaç var... Diyebiliriz ki "vizyon ve inovasyon gerektiriyor!"

Daha fazlası için bizimle iletişime geçin!

 
 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner