X
X
X
 
SEO / SEM

Arama motoru sonuçlarındaki konumu geliştirme hedefi doğrultusunda web sitesinin kurulum ve pazarlama süreci.

 
SEO / SEM

Arama Motoru Pazarlama, şemsiye terim olarak nitelendirilen farklı uygulamaları içinde barındıran bir terim.

Web sitenize daha yetkin ve daha hızlı trafiğin akmasını sağlama sanatı.

Dijital varlıklarınızı oluşturdunuz. Şimdi sırada ne var?

Sağlam bir dijital pazarlama planı, Arama Motoru Optimizasyonunu (SEO) ve Arama Motoru Pazarlaması'nı (SEM) birlikte içermelidir. Entegre bir strateji ile kullanılmaları durumunda, SEO ve SEM web sitesinin trafiği arttırır, domain adının güçlenmesine katkı sağlar ve doğru kullanıcıyı web sitenizi bulması için yönlendirir.

SEO, uzun vadeli bir stratejidir. Doğru anahtar kelimeleri seçmek, müthiş bir içerik girmek ve yapıyı linklemek ile ilgilidir. Anahtar kelimeleri periyodik olarak gözden geçirmek, performans raporlarını analiz etmek ve gerekli optimizasyonu sağlamak sürekli bir çaba gerektirir.

Diğer yandan SEM ise website trafiğinizi daha hızlı etkiler. Tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılık modelidir. Bu modelde önemli olan kampanyanızın Yatırım Getirisinin (ROI) arttırılması ve bütçenizi etkin harcanmasıdır.

SEO danışmanlarından oluşan takımımız ve Google Certified SEM uzmanlarımız doğru strateji ve sağlam kampanya kurguları ile olası en iyi sonuçları almanıza katkı sağlar.

SEO ve SEM servislerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

 
 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner