X
X
X
 
Dijital Deneyim Yönetimi

İş temposu ve içerik hızı ivme kazanmaya devam ederken, çoklu kanal ve araçlar yolu ile takipçilerinize online olarak ulaşma isteğiniz de artacaktır.

 
Dijital Deneyim Yönetimi

Tüketici alışkanlıkları değişiyor.

Markalar, müşterilerinin daha fazlası için geri gelmesine yönelik ilişkileri yeniden inşa etmeye ihtiyaç duyuyor.

LuckyEye dijital deneyim yönetimi servisleri, bu isteği gerçekleştirmek üzere, süreçleriniz basitleştirilmesi, yönetilmesi ve aşağıda paylaştığımız kanallar ile entegre edilmesinden oluşur.

  • Zengin Medya Yönetimi: LuckyEye'da Web içeriklerinin düzenleme, yayınlama ve yönetme süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Ekibimiz, IT desteği gerekmeksizin web ve mobil kanallarla müşteriler için hedef odaklı deneyimler sunuyor.
  • Mobil Deneyimler: Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlara uyumlu mobil deneyimler sunuyoruz. Pazarlamacılara daha fazla esneklik sunacak şekilde, müşteriler ile temas edilen tüm dijital kanallarda içeriğin rahat ulaşılabileceği siteler yaratıyoruz.
  • Analiz & Optimizasyon: Gelişmiş tag yöntemleri, SEO yetkinlikleri ve çözümleriyle entegrasyon ile sosyal medyayı dinlemeyi ve Web bağlamındaki analizleri sağlıyor. Bu yöntemlerle kolayca performans ölçebiliyor, kullanıcı ihtiyaçlarını doğru anlayarak hedef odaklı kampanyalar geliştirebiliyorsunuz.
  • Sosyal Teknolojiler: Bir şirket portalı ya da harici sosyal ağ sitesi üzerine; yerinde ve gerçek zamanlı web sayfasına kavuşuyorsunuz. Kanal dağıtım analizi yapabilme yeteneği ile hızlıca öngörülü iş kararları alabilmek ve müşteriler ile çalışanların duygularını belirleyebilmek için daha çevik hale geliyorsunuz.

Müşterilerinizin daha fazlası için geri gelmesi için ilişkilerinizi yeniden inşa edin! Bunun için şirketinizin ihtiyacı olan:

  • Her yere ulaşım: Tutarlı, kusursuz çoklu kanal deneyimi.
  • Bireyi ve deneyimlerini anlamak: Pazar içinde tüketicinin beklentisi, tercihlerine göre sesine kulak vermek ve bunları doğru, zengin, kişilleştirilmiş dijital deneyimler olarak cezbedici hale getirmek.
  • Yaratıcılığı ortaya çıkarmak: Gelişmiş içerik ve zengin medya araçları, Line of Business kullanıcıları için yetkinlik ve pazar değişikliklerine hızlı cevap verme fırsatı...
  • İlişkiyi derinleştirmek: Güvenilir ilişkileri ve sadakati kurarken kişisel deneyimler sağlamak, birbirine bağlı sosyal etkileşimler, güvenilir ilişkiler...

Kendi web deneyiminize başlamak için lütfen bizimle iletişime geçin.

 
 
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner