Akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi, laptoplarınızı ve IoT cihazlarınızı

Tek Konsoldan Güvenle Yönetin!

Kognitif Güvenlik (Cognitive Security) Nedir?

 

Daha güvenli ve kolay bir IT yönetimi için Kognitif Güvenlik

Uç noktaları (endpoints), geleneksel mobil cihaz yönetimi (mobile device management, MDM) veya kurumsal mobil yönetimi (enterprise mobile management, EMM) çözümleri ile yönetmek ve güvenliğini sağlamak zaman alan ve etkili olmayan bir süreçtir. Global IT liderleri; akıllı telefonların, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların ve IoT cihazlarının yönetimini tek bir yönetim konsolunda konsolide etmek için birleşik uç nokta yönetimi (unified endpoint management, UEM) çözümlerine yönelmektedir.

Operasyonel verimliliği artırmak, veri güvenliğini maksimize etmek ve dijital dönüşüm hedeflerini gerçekleştirmek için, başarı sözü vermekten çok daha fazlasını yapan bir UEM platformuna ihtiyaç duyulacaktır. Bu nedenle Forrester Consulting tarafından yürütülen IBM Güvenlik çalışması Mobile Vision 2020 araştırmasına göre, kuruluşların yüzde 80'den fazlası giderek büyüyen ve geniş veri hacmini analiz etmek için bilgi teknolojilerinde 2020'ye kadar AI (yapay zekâ) ve cognitive computing teknolojiilerini uygulamayı planlamaktadır.

IBM Watson® ile IBM MaaS360® Birleşik Uç Nokta Yönetimi; kognitif bilgiler, bağlamsal analizler ve bulut kaynaklı kıyaslama becerilerine sahiptir. Uç noktaları, kullanıcıları, uygulamaları, dokümantasyonları ve verileri tek bir platformda yönetirken, günlük mobil bilgilerin mantıklı ve güvenli hale gelmesine yardımcı olur.

İletişim

 

Global IT liderleri; akıllı telefonların, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların ve IoT cihazlarının yönetimini tek bir yönetim konsolunda konsolide etmek için birleşik uç nokta çözümlerine yönelmektedir. Kurumunuz için ideal çözümü keşfetmenize yardımcı olabiliriz.

Sizi Arayalım