IBM MaaS360 with Watson™

Dijital Dönüşümüzü Tamamlayın!

 

Üst Düzey Operasyonel Verimlilik ve Kognitif Veri Güvenliği

IT departmanınız için kurumunuz bünyesindeki tüm akıllı telefon, tablet, laptop ve IoT cihazlarını tek bir yönetim konsolundan yönetmeyi sağlayan IBM MaaS360 with Watson™ çözümü şirket içi operasyonel verimliliği ve veri güvenliğini maksimize eder kurumunuzun dijital dönüşümüne önemli katkı sağlar.

IBM Watson® ile IBM MaaS360® Birleşik Uç Nokta Yönetimi; kognitif bilgiler, bağlamsal analizler ve bulut kaynaklı kıyaslama becerilerine sahiptir. Uç noktaları, kullanıcıları, uygulamaları, dokümantasyonları ve verileri tek bir platformda yönetirken, günlük mobil bilgilerin mantıklı ve güvenli hale gelmesine yardımcı olur.

Neden IBM MaaS360 with Watson™

  • Watson ile Kognitif Analizler Uygulanabilir zeka ve kognitif analiz

  • Birleştirilmiş Uç Nokta Yönetimi Mobil cihazlar, laptoplar ve IoT cihazlarının yönetimi için hızlı gelişim

  • Sezgizel Kullanıcı Arayüzü Modern güvenli E-Posta, tarayıcı ve evrensel uygulama katalogları

Hangi Avantajları Sağlıyor?

Kurumsal Mobilite YönetimiDevamı

Kurumsal Mobilite Yönetimi

Kurumsal cihazlarınızı, uygulamalarınızı, içeriğinizi ve kullanıcılarınızı güvenli bir şekilde yönetin.
IBM MaaS360 with Watson Enterprise Mobility Management, iOS, macOS, Android ve Windows işletim sistemine sahip kişisel ve kurumsal cihazlarınızı yönetmek ve güvenliğini sağlamak için size bir tek bir platform sunar.

 
Mobil Cihaz YönetimiDevamı

Mobil Cihaz Yönetimi

Akıllı telefonları, tabletleri, dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları yani işiniz için gerekli olan tüm cihazlarınızı yönetin. IBM MaaS360 with Watson Mobile Device Management, iOS, macOS, Android ve Windows cihazlarınızın görünürlüğünü ve kontrolünü size tek bir platform aracılığı ile bulut teknolojisinde sunar.

 
Mobil Uygulama GüvenliğiDevamı

Mobil Uygulama Güvenliği

Kurumsal uygulamaları dağıtın, yönetin ve güvenliğini sağlayın IBM MaaS360 with Watson genel ve özel uygulamalarınızı, iOS, macOS, Android ve Windows genelinde veri sızıntısının önler.

 
Android YönetimiDevamı

Android Yönetimi

Android için işletme düzeyinde yönetim

MaaS360 Mobile Device Management kurumsal Android cihazlar için BT ihtiyacına yönelik görünürlük ve kontrol sağlar. Android for Work, Samsung Knox ve Android 2.2 ve üstü sürümleri yönetmeye başlayın ve Android O için aynı gün desteğinden yararlanın.

 
Windows YönetimiDevamı

Windows Yönetimi

Windows XP'den Windows 10'a yönetimi IBM MaaS360 ile kolaylaştırın

IBM® MaaS360®, kullanımı kolay Windows MDM konsolu olup tüm Windows uç noktalanızda ve işletim sisteminin sürümlerinde birleştirilmiş, tutarlı iş akışları sağlar.

 
Apple iOS ve macOS YönetimiDevamı

Apple iOS ve macOS Yönetimi

iOS için aynı gün MDM desteği

IBM® MaaS360® Mobile Device Management, iOS 11 ve önceki sürümlerine sahip tüm iPhone'larda, iPad'lerde, Apple Watch'larda ve hatta Apple TV'deki en yeni sürüm güncellemelerinden anında yararlanmanızı sağlar.

 

İletişim

 

Global IT liderleri; akıllı telefonların, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların ve IoT cihazlarının yönetimini tek bir yönetim konsolunda konsolide etmek için birleşik uç nokta çözümlerine yönelmektedir. Kurumunuz için ideal çözümü keşfetmenize yardımcı olabiliriz.

Sizi Arayalım