IBM Watson® with IBM MaaS360® Birleşik Uç Nokta Yönetimi; kognitif bilgiler, bağlamsal analizler ve bulut kaynaklı kıyaslama becerilerinizi geliştirir!

 

Kognitif Güvenlik Nedir ?

 

Uç noktaları (endpoints), geleneksel mobil cihaz yönetimi (mobile device management, MDM) veya kurumsal mobil yönetimi (enterprise mobile management, EMM) çözümleri ile yönetmek ve güvenliğini sağlamak zaman alan ve etkili olmayan bir süreçtir. Global IT liderleri; akıllı telefonların, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların ve IoT cihazlarının yönetimini tek bir yönetim konsolunda konsolide etmek için birleşik uç nokta yönetimi (unified endpoint management, UEM) çözümlerine yönelmektedir.

Keşfet

IBM MaaS360 with Watson™

 

IBM Watson® ile IBM MaaS360® uç noktaları, kullanıcıları, uygulamaları, dokümantasyonları ve verileri tek bir platformda yönetirken, günlük mobil bilgilerin mantıklı ve güvenli hale gelmesine yardımcı olur.

Kurumsal Mobilite YönetimiDevamı

Kurumsal Mobilite Yönetimi

Kurumsal cihazlarınızı, uygulamalarınızı, içeriğinizi ve kullanıcılarınızı güvenli bir şekilde yönetin.
IBM MaaS360 with Watson Enterprise Mobility Management, iOS, macOS, Android ve Windows işletim sistemine sahip kişisel ve kurumsal cihazlarınızı yönetmek ve güvenliğini sağlamak için size bir tek bir platform sunar.

 
Mobil Cihaz YönetimiDevamı

Mobil Cihaz Yönetimi

Akıllı telefonları, tabletleri, dizüstü bilgisayarları, masaüstü bilgisayarları yani işiniz için gerekli olan tüm cihazlarınızı yönetin. IBM MaaS360 with Watson Mobile Device Management, iOS, macOS, Android ve Windows cihazlarınızın görünürlüğünü ve kontrolünü size tek bir platform aracılığı ile bulut teknolojisinde sunar.

 
Mobil Uygulama GüvenliğiDevamı

Mobil Uygulama Güvenliği

Kurumsal uygulamaları dağıtın, yönetin ve güvenliğini sağlayın IBM MaaS360 with Watson genel ve özel uygulamalarınızı, iOS, macOS, Android ve Windows genelinde veri sızıntısının önler.

 
Android YönetimiDevamı

Android Yönetimi

Android için işletme düzeyinde yönetim

MaaS360 Mobile Device Management kurumsal Android cihazlar için BT ihtiyacına yönelik görünürlük ve kontrol sağlar. Android for Work, Samsung Knox ve Android 2.2 ve üstü sürümleri yönetmeye başlayın ve Android O için aynı gün desteğinden yararlanın.

 
Windows YönetimiDevamı

Windows Yönetimi

Windows XP'den Windows 10'a yönetimi IBM MaaS360 ile kolaylaştırın

IBM® MaaS360®, kullanımı kolay Windows MDM konsolu olup tüm Windows uç noktalanızda ve işletim sisteminin sürümlerinde birleştirilmiş, tutarlı iş akışları sağlar.

 
Apple iOS ve macOS YönetimiDevamı

Apple iOS ve macOS Yönetimi

iOS için aynı gün MDM desteği

IBM® MaaS360® Mobile Device Management, iOS 11 ve önceki sürümlerine sahip tüm iPhone'larda, iPad'lerde, Apple Watch'larda ve hatta Apple TV'deki en yeni sürüm güncellemelerinden anında yararlanmanızı sağlar.

 

İletişim

 

Global IT liderleri; akıllı telefonların, tabletlerin, dizüstü bilgisayarların ve IoT cihazlarının yönetimini tek bir yönetim konsolunda konsolide etmek için birleşik uç nokta çözümlerine yönelmektedir. Kurumunuz için ideal çözümü keşfetmenize yardımcı olabiliriz.

Sizi Arayalım