X
X
X
 
Blog

Blogumuzdan dijital dünya ile bağlantılı her konuda yaptığımız paylaşımları takip edebilirsiniz.

 

Rixos Hotels Projemize Ödül Üstüne Ödül!

 rixos ödülleri

Rixos Hotels için geliştirdiğimiz dijital pazarlama projemize ödül üstüne ödül geliyor! Communicator Awards ve Horizon Interactive Awards ödüllerini kazanan rixos.com, başarı üstüne başarı kazanmaya devam ediyor. 

Rixos Hotels için hazırladığımız dijital pazarlama projemiz www.rixos.com, Communicator Awards’ta Otel ve Konaklama kategorisinde “en iyi web site” ödülüne layık görülürken Horizon Interactive Awards’da iki ödül birden kazandı!

LuckyEye tarafından yenilenen teknolojik altyapısı, içerik dizini, interaktif yapısı ve tasarımıyla misafirlerinin konaklama deneyimini kolaylaştıran Rixos web siteleri, konuklarına lüks ve konforu buluşturan özel bir deneyim sunmaya devam ediyor.

Farklı dillerde hizmete girerek yenilenen Rixos otellerinin web siteleri, konuklarına zaman ve mekândan bağımsız olarak Rixos konforuna kolayca ulaşma imkânı sağlıyor. Rixos’u dijital olarak deneyimlemek için www.rixos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
 
Blog
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner