X
X
X
 
Blog

Blogumuzdan dijital dünya ile bağlantılı her konuda yaptığımız paylaşımları takip edebilirsiniz.

 

LEVA (LuckyEye Virtual Assistant) FIAT Dijital Pazarlama ve CRM Gününde Fiat Bayilerini ve Ziyaretçilerini Karşıladı  Dördüncüsü düzenlenen Fiat Dijital Pazarlama ve CRM (Müşteri ilişkileri Yönetimi) günü için Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen Fiat bayileri ve katılımcıları, 4 Mayıs 2018 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent de buluştu. CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) ve Dijital pazarlama alanında uzmanların da bulunduğu organizasyonda, dijital pazarlama dünyasında olan gelişmeler ve trendler incelendi.

Ayrıca Etkinlik süresi boyunca LuckyEye’ın yapay zeka teknoloji ürünü olan LEVA (LuckyEye Sanal Asistan), etkinliğe katılan ziyaretçileri karşıladı ve eğlenceli dakikalar geçirdi. Ziyaretçi ve bayilere Fiat ile ilgili sorular sorarak az da olsa terleten LEVA, unutamayacakları bir gün geçirmelerini sağladı. Günün sonunda ziyaretçilerle birer fotoğraf çekilerek, Fiat Dijital Pazarlama ve CRM gününü ölümsüzleştirdi.

Ziyaretçilerle Türkçe etkileşime geçen LEVA, sadece diyalog kurmakla kalmadı, aynı zamanda gelen kullanıcıların yüzlerini face recognation teknolojisi ile tanıyıp, onlara isimleri ile seslenerek ziyaretçileri şaşırttı. Ayrıca LEVA ile selfie çeken katılımcılar #levailefiatbuluştu ve #fiatdijitalleşiyor hashtagleri ile fotoğraflarını sosyal medyada paylaştılar.Çekilen fotoğraflar ve etkinlik ile ilgili tüm gelişmeler etkinlik alanına kurulan ekranda organizasyon boyunca paylaşıldı. Bu sayede LEVA hem ziyaretçilerle ilgilenmiş oldu hem de gerçek zamanlı etkileşim çalışması için etkinliğe katkı sağlamış oldu. Gelecek günlerde LEVA’yı farklı rollerde ve farklı etkinliklerde göreceğimizden eminiz.

 
 
Blog
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner