X
X
X
 
Blog

Blogumuzdan dijital dünya ile bağlantılı her konuda yaptığımız paylaşımları takip edebilirsiniz.

 

İş Hayatına Enerji Kat!

Zamanın yeni sabit değeri, değişim... İletişim teknolojileriyle sınırların ortadan kalktığı akıllı bir dünyada yaşıyoruz. LuckyEye olarak biz de hızla değişen ve gelişen dijital dünyanın ajansı olarak teknolojiyle nefes alıyoruz. Dijital çağ ile gelişen yeni nesil teknolojilerin hızlı ve anında iletişimi sağlamasıyla online topluluklar hayatımızın her alanında yer alıyor. Sosyal ağlar ise günden güne işimizin olmazsa olmaz parçası haline geliyor. Teknolojiyle nefes aldığımız bu değişim zamanında işletmelerin sosyalleşmesi için tüm çözümleri tek bir çatı altında nasıl bulabiliriz? IBM Social Business çözümü, buna olanak sunuyor.

Social Business, sadece Facebook sayfası veya Twitter hesabı olan bir şirketle sınırlı kalmıyor; kuruluşun içinde ve dışındaki tüm ilişkilerinde topluluk ruhu oluşturan ve bu ruhu benimseyen işletme kimliğini de ele alıyor. Müşterileri, çalışanları ve iş ortakları da dahil olmak üzere, bağlantı kurduğu tüm kişiler arasında en etkin yöntemlerle iletişim sağlamayı hedefliyor. Social Business kullanan işletmeler, bireylerin bağlantı kurarak bilgi, birikim ve fikirlerini hızlı şekilde paylaşmalarına imkân tanıyor.

Social Business Yöntemleri; işletme süreçlerine benzer, kanıtlanmış bir değer oluşturan faaliyet grubunu temsil ediyor. Bilgiye ihtiyaç duyulduğu anda Social Business, mesafeleri kaldırıp doğru bilgiyi alma imkânı sağlıyor. Doğru deneyimleri bulma gibi harici müşteri görüşlerini alma, birikim paylaşımını arttırma, işe alım ve oryantasyonu geliştirme, birleşme ve alımları yönetme, işyeri güvenliği sağlama ve geliştirme de Social Business yöntemleri arasında bulunuyor.

 
 
Blog
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner