X
X
X
 
Blog

Blogumuzdan dijital dünya ile bağlantılı her konuda yaptığımız paylaşımları takip edebilirsiniz.

 

IBM BusinessConnect 2014 Istanbul 

IBM Business Connect 2014 Social Wall

İstanbul'da düzenlenen IBM BusinessConnect 2014 etkinliği, dijital dünyanın en son gelişmelerinin tartışıldığı global katılımcıların sunumlarıyla birlikte gerçekleştirildi. Analitik, büyük veri (big data), sosyal medya, Social Business, Mobil, Bulut gibi pek çok çözüm tartışıldı. 

IBM Business Connect 2014 İstanbul etkinliğinde katılımcılar Twitter, Instagram gibi kanallardan sosyal medya verilerinin aktığı ekranda kendi paylaşımlarını ve etkinlikle ilgili gönderileri takip etti. Click2Social paneli ile Social Engagement Center #IBMBC2014 hashtagi kullanılarak Connect 2014 ile ilgili yorumlara, resimlere ve gelişmelere erişim sağlandı. Business Connect 2014 hakkında herhangi bir şey söylemek isteyen katılımcılar ve internet kullanıcıları, etkinlikle ilgili gelişmeleri anında takip ederken sosyal medyada ne konuşulduysa gerçek zamanlı olarak ekrana yansıdı. Pazarlama, finans, insan kaynakları, operasyon ve bilgi teknolojileri üzerine ayrı ayrı oturumların yer aldığı Connect 2014'e katılan konuklar, sosyal medya paylaşımlarını da eş zamanlı olarak etkinlik salonunda takip etme imkânı buldu.
 
 
Etkinlik katılımcıları arasında IBM Global Satış Başkan Yardımcısı Pam Chandor yer alırken konuşmacılar arasında IBM Türk Genel Müdürü Isabel Gomez, IBM Academy of Technology Önceki Başkanı Rashik Parmar, IBM Worldwide MobileFirst ve Social Business Evangelisti Brian Cheng, IBM Worldwide Pazarlama Direktörü Dario Debarbieri, IBM Güvenlik Çözümleri Global Satış Lideri Michel Bobillier, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Nazım Özdemir, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Tayfun Bayazıt gibi konusunda uzman isimler yer aldı. Refika’nın Mutfağı’nın kurucusu, yemek kitabı ve gazete yazarı, TV programcısı olan Refika Birgül ise yemek yapmanın algoritmasını ve IBM Watson ürününü harmanladığı konuşmasıyla yemek tariflerini katılımcılarla paylaştı.
 
 
 
Blog
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner