X
X
X
 
Blog

Blogumuzdan dijital dünya ile bağlantılı her konuda yaptığımız paylaşımları takip edebilirsiniz.

 

Form Hazırlamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Diyelim ki bir form oluşturup web sitenize eklemeniz gerekiyor? Ya da şirketiniz içinde web formu uygulamalarına ihtiyacınız mı var? Web formu oluşturucusu IBM Forms Experience Builder, kurumunuz içerisindeki form ihtiyaçlarınıza kolay ve hızlı bir şekilde cevap verme imkânı tanıyor. IBM Forms Experience Builder, form hazırlamak için günlerce uğraşma devrini ortadan kaldırıyor. Yazılım konusunda uzmanlığa ihtiyaç duymadan kullanıcıların sadece dakikalar içerisinde ihtiyacına yönelik formu tasarlayıp uygulamasına ve sonuçları raporlamasına fırsat sağlıyor.

Browser tabanlı altyapısıyla IBM Forms Experience Builder, kullanılan diğer sistemlere, yazılımlara ve uygulamalara rahatlıkla entegre edilebiliyor. Ayrıca IBM Web Experience and Social yazılımlarıyla kolayca entegrasyon sağlanabiliyor. Firmaların IT departmanları, var olan web becerilerini kullanarak uygulamaları genişletebiliyor ya da kurumsal diğer kullanıcılar ile işbirliği yapabiliyor. Bulut yazılımlar ile uyumlu IBM Forms Experience Builder, ihtiyaçlarınız için ortak bir dağıtım alanı da sunabiliyor.

IBM Forms Experience Builder’ın Avantajları

Formları kolayca oluşturma olanağı sunan IBM Forms Experience Builder, aynı zamanda listeler ve grafik oluşturma özelliği ile otomatik veritabanı imkânı sunuyor. Basit görev ve kullanıcı güvenliği atamalarının yanında kullanıcıya tasarladığı formu kolaylıkla oluşturma ve değiştirme seçenekleri sağlıyor. Hazırlanan formla ilgili sonuçları görüntüleme ve analiz etmenize yardımcı olan IBM Forms Experience Builder, iş kullanıcıları için basit web tasarımı ve kolay iş akışı kullanma özellikleriyle de avantaj sunuyor.

Müşterilerinizin beklentilerini karşılama noktasında verimliliği artırmanıza katkı sağlayan IBM Forms Experience Builder, basit bir formu bile hazırlarken harcadığınız zamanı ve eforu en az seviyeye indirir. Hem web sitenizde hem de kurumun içerisindeki form talepleriniz için kolay kullanılabilir arayüzü ile pek çok farklı formu esnek bir yapıda tasarlamanıza yardımcı olur.

Forms Experience Builder Kullanım Alanları

-İnsan Kaynakları Departmanı

-Müşteri Hizmetleri

-Teklif Hazırlama Süreci ve Yönetimi

-İşe Alım ve Takip Süreci

-Etkinlik ve Katılım

-Fırsat Takibi

-Rezervasyon ve Planlama

-İş ve Proje Takibi

-Promosyon ve Kampanya Önerileri

-Finansal Uygulamalar

Forms Experience Builder çözümünden hemen yararlanmak için LuckyEye profesyonelleri ile iletişime geçin.

 
 
Blog
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner