X
X
X
 
Blog

Blogumuzdan dijital dünya ile bağlantılı her konuda yaptığımız paylaşımları takip edebilirsiniz.

 

Email Pazarlama size özel olarak

 yeniden icat ediliyor!

email pazarlama çözümleri

Müşterileriniz artık kendine özel pazarlama istiyor! Dijital pazarlamada bugüne kadar yapılan pek çok araştırma, kişiselleştirmenin önemini gösteriyor. Email marketing veya e-mail pazarlaması, işletmelerin kullandığı dijital pazarlama stratejilerinden en önemlilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bunun sebebi ise kişiye özel e-posta pazarlaması!

Email pazarlamanın adeta yeniden icat edildiği kişisel müşteri deneyimine yönelik bu sistem, markaların DNA’sına işleniyor. Bu yaklaşım, müşterilerin alışveriş davranışlarını ve alışkanlıklarını kişisel deneyim çerçevesinde pazarlama stratejisinin merkezine koyuyor. Diyelim ki şirketinizin pek çok sektöre hitap eden bir e-ticaret sitesi var. Kişiye özel email pazarlama yöntemi ile web sitenizde dolaşan müşterilerinizin hangi ürünlerle ilgilendiğini eşzamanlı olarak öğrenip kendileriyle sadece ilgilendikleri ve ilgilenbilecekleri ürünleri otomatik olarak kıstas alan mail sistemiyle doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Bireysel deneyimle yola çıkan email pazarlama çözümleri, mevcut veri tabanında yer alan bilgiler ışığında ilgili kişinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alıyor. Böylece kişiye özel pazarlama materyallerinin otomatik olarak bir arada sunulması, müşteri tarafından geri dönüşü yüksek sonuçlar ortaya koyuyor. Bu pazarlama yöntemi, sadece şirkete özel bir çözüm olmaktan öte müşterilerin her birine ihtiyaçlarına yönelik olarak servis sağlıyor. Sadece istediğiniz ve aradığınız şeylerin size birarada sunulduğunu düşünün. Müşteriye özel email pazarlama müşterilerin her biri için ayrı bir odak noktası geliştirirken şirketinizin de tüketici beklentilerini maksimum derece karşılaması için kolay ve hızlı bir yol sağlıyor.

Seçici bir yöntem sunan e-posta pazarlama, sadece email pazarlama yaklaşımınızı değil aynı zamanda satışlarınızı da doğru orantılı olarak etkiliyor. Kişiselleştirilmiş email marketing ile markanızın müşterileri, kendi ilgi alanlarına göre gönderilmiş ilanlara daha fazla ilgi gösteriyor ve bu ilanlara geri dönüş yapıyor. Kişiye özel email marketing çözümleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

 
 
Blog
Facebook Twitter Linked-InYoutube Instagram 
 
LuckyEye Kaya Aldoğan Sokak Serhan Apt. 3/10 Esentepe İstanbul Türkiye Tel: +90 212 216 8251 | Fax: +90 212 216 8254 | Harita
Google PartnerMicrosoft Partner